Instytut energetyki odnawailnej

Menu Główne

Newsletter


Ankieta

Oceń funkcjonalność programu kolektorek
 

Baza danych kolektorów

   

                  Już w sklepie!

Raport i baza urządzeń

          

                    Już w sklepie!

Studia podyplomowe OZE

Zamieszczanie sprzętu w programie

 

Dodawanie sprzętu do programu kolektorek 2.0 możliwe jest za pomocą panelu producenta(zobacz demo panelu). W celu uzyskania dostępu do baz programu proszę skontaktować się z nami poprzez adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Kolektorek 2.0 jest narzędziem umożliwiającym lepszą niż kiedykolwiek współpracę pomiędzy dostawcami urządzeń a projektantami i instalatorami słonecznych systemów grzewczych. Wynika to z zastosowania w programie internetowych baz danych z dostępnymi na polskim rynku urządzeniami wchodzącymi w skład instalacji solarnych. Edycji tych baz dokonują sami dostawcy urządzeń a umożliwia im to tzw. Panel Producenta, do którego można zalogować się z poziomu przeglądarki internetowej. Każdy producent lub dostawca urządzeń po otrzymaniu indywidualnie przypisanego mu konta może dodawać, usuwać i edytować informacje dotyczące własnej oferty, włącznie z możliwością tworzenia promocyjnych zestawów solarnych oraz zamieszczaniem krótkich opisów urządzeń i ich ceny (wykorzystywanej w kalkulatorze ekonomiczno-finansowym programu). Użytkownicy programu Kolektorek2.0 (zarówno pełnej, jak i demonstracyjnej wersji), posiadający dostęp do internetu pobierają te informacje w postaci aktualizacji danych programu. Zastosowanie takiego rozwiązania ma na celu z jednej strony ułatwienie pracy projektantom i instalatorom na etapie doboru urządzeń i kalkulacji kosztów inwestycji (dzięki bazom dysponują oni szeroką gamą produktów wraz z aktualnymi cenami), z drugiej zaś, producentom stwarza dodatkowe możliwości docierania z ofertą do swoich klientów oraz do nowych, potencjalnych odbiorców (przede wszystkim do instalatorów, projektantów i architektów, a także końcowych nabywców systemów energetyki słonecznej).

Dodatkowym narzędziem promocji urządzeń producentów współpracujących z programem kolektorek jest publikowana online baza sprzętu solarnego 

 

baza sprzetu online

 

 

Panel producenta umożliwia dodawanie do programu kolektorek.

- Zasobników

- Kolektorów

- Izolacji, otulin

- Pomp obiegowych

- Sterowników solarnych

- Konstrukcji wsporczych

- Zestawów solarnych

 

Jak to działa ?

Producent po weryfikacji oraz podpisaniu umowy otrzymuje osobiste konto które umożliwia mu dodawanie sprzętu do baz programu kolektorek. Z dodawanych urządzeń po weryfikacji tworzone są aktualizacje które pobierają użytkownicy programu kolektorek. 

  • Dostęp do Panelu Producenta – jednorazowa opłata aktywacyjna – 500 zł netto

 

  Oferta dla producentów - kolektorek platforma  promocji produktów energetyki słonecznej 

  Regulamin korzystania z panelu producenta

   Ulotka programu kolektorek 

 

 

 

Logowanie

 

  Panel Producenta

logowanie do panelu producenta

 Baza sprzętu solarnego - online

Zobacz jak prostym i wygodnym narzędziem promocji sprzętu solarnego jest Panel Producenta  

Demo panelu producenta 

Panel producenta demo

  

       Dodaj inwestycję OZE do mapy!

         Kontakt: repowermap@ieo.pl

odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Ankieta użytkownika